Yönetim Kurulumuz

ÖZLEM DURDU KABEL

TMMOB Mimarlar Odası Denizli Şubesi Başkanı

1976 yılında Çeşme’de dünyaya geldi. Devlet memuru anne ve babanın iki kızından biri. İlkokul ve Ortaokul eğitimini Denizli ve ilçelerinde, liseyi ise Cumhuriyet Lisesi’nde tamamladı. 1999 yılında Trakya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun oldu. Üç yıl boyunca Mimar Mustafa Yardım ile çalıştıktan sonra kendi ofisini açtı. 2017 yılına kadar mimari proje üretim ve yapı inşaat sürecinde aktif rol aldı. Mesleğinin evi saydığı, büyüdüğü Mimarlar Odası Yönetimi’nde iki dönem görev aldı. Temelleri 2008 yılında atılan sanayi işletmelerinde 2017 yılından bu yana üretim ve uygulama aşamalarında Mimar olarak söz söylemeye devam ediyor.

MEHMET ÖZTÜRK

TMMOB Mimarlar Odası Denizli Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1966 yılında Denizli Acıpayam’da doğdu. Lise öğrenimini Denizli Endüstri Meslek Lisesi’nde tamamladı. Evli ve iki çocuk babası. İki yıl Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi’nde öğrenim gördü. Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden 1991 yılında mezun oldu. Öztürk Mimarlık Müh. Ltd. Şti. olarak; 1993 yılından itibaren kesintisiz mimari proje, tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Proje ve uygulama konuları; sağlık, turizm, eğitim, sanayi yapıları, konut, iş merkezi, ibadethaneler…
 

Yeryüzünün ilk mesleklerinden birisi olarak kabul gören mimarlığın hayatın her alanına dokunabileceğine inananlardan. 

TUĞBA ACAR PANAYIR

TMMOB Mimarlar Odası Denizli Şubesi Sekreter Üye

1969 yılında İstanbul Kadıköy’de doğdu. İlkokul ve Ortaokul öğretimini Denizli’de tamamladı. Üniversite eğitimi için hayatında özel bir yeri olan İstanbul’u seçerek, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’ni kazandı. Mezun olduktan sonra Denizli’ye döndü ve 1993 yılında kendi ofisini açtı. Bugün hâlen Artı Mimarlık olarak tasarımlarına devam ediyor. İlk günden bu yana içinde olmayı çok önemsediği meslek odasının yönetiminde beş dönem görev yaptı. Mimarlığın hayatın içindeki dönüşümlerin lideri olması gerektiğine inanarak bu yolda yürümeye devam ediyor.

 

 

KADİR ONUR GÜZİN

TMMOB Mimarlar Odası Denizli Şubesi Sayman Üye

1983 yılında Denizli’de doğdu. Evli ve üç çocuk babası. 2001’de Cumhuriyet Lisesi’ni, 2005’te Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nü bitirdi. 2005-2011 yılları arasında Denizli Belediyesi’nde çeşitli birimlerde çalıştı. 2012-2020 yılları arasında ortaklığı olduğu Güzin İnşaat Firması’nda çalıştıktan sonra 2020 yılından bu yana sahibi olduğu KG DESIGN Mimarlık Firması’nda mimar olarak mesleğine devam etmektedir.

ÖMER ÇELİKKOL

TMMOB Mimarlar Odası Denizli Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi

1978 yılında Denizli'de doğdu. İlkokul ve ortaokul öğrenimini Denizli'de tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden mezun oldu. Şenel Mimarlık bünyesinde 2000 yılında çalışmaya başladı. Çeşitli mimari proje ve yarışmalarda görev aldı. 2012 yılında kendi mimarlık atölyesini kurdu. Mimarlar Odası Denizli Şubesi Hizmet Binası Yarışması’nda birincilik ödülüne layık görüldü. 12. Dönem Mimarlar Odası Denizli Şubesi Yönetim Kurulu’nda Sekreter Üye olarak görev aldı. 2017 yılından itibaren Küp Tasarım Atölyesi bünyesinde oluşturduğu ortaklıkla mimarlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

MEHMET SERDAR ALAYONT

TMMOB Mimarlar Odası Denizli Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi

1977'de İstanbul'da doğdu. İlköğrenimini İzmir Bornova Anadolu Lisesi'nde, yükseköğrenimini 1999 senesinde İTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünde tamamladı. 1999-2002 yılları arasında İstanbul'da özel bir mimarlık bürosunda mimar olarak çalıştıktan sonra Denizli'ye geldi ve o tarihten bu yana da ailesiyle kurduğu şirkette mesleğine devam etmektedir. Mimarlar Odası Denizli Şubesi'nin 13. Dönem ve 14. Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüttü. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

 

GÜLPERİ DENİZ KIYAK

TMMOB Mimarlar Odası Denizli Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi

1994 yılında Konya’da doğdu. 2013 yılında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Fakültesi’nde okumaya başladı. Atılgan Royal Projesi ve Folkart in City Projesi’nde mimari proje yürütücüsüne destek verdi. Sosyal hayatında aktif olarak rol aldığı Göztepe Yelken Kulübü’nde yelken eğitimlerine başladı ve devamında Cygnus Kadın Yelken Takımı ile trofelere katıldı. 2019-2020 yılları arasında OCADO’da mimar olarak çalıştı. 2020 Eylül döneminde İstanbul Teknik Üniversitesi Yüksek Lisans Programı’na dahil oldu ve eğitimine devam etmektedir. 2021 Ocak ayından itibaren Deniz Kıyak Mimarlık adı altında mimarlık hizmetleri, iç mekân tasarımları ve bina akustik projeleri üzerinde çalışmakta.